Zabieg wyszczuplający Schwarzy – jędrne ciało w 4 tygodnie

0
1047

Zdrowe odchudzanie powinno polegać przede wszystkim na regularnej aktywności fizycznej i odpowiednim żywieniu. Zdarza się jednak, że mimo utraty zbędnych kilogramów, systematycznych ćwiczeń i zdrowej diety, wygląd sylwetki pozostawia wiele do życzenia. Wtedy warto sięgnąć po zabieg wyszczuplający Schwarzy – bezpieczną terapię stworzoną po to, żeby wspomagać odchudzanie i efekty treningów.

Zabieg wyszczuplający Schwarzy – innowacyjna technologia

Zabieg Schwarzy to nieinwazyjny „trening mięśni bez siłowni”. Celem tego zabiegu wyszczuplającego jest budowanie mięśni i modelowanie ciała przy wykorzystaniu pola elektromagnetycznego. Technologia FMS, czyli Focused Magnetic Stimulation (skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze mięśni, czego efektem jest lipoliza („rozpuszczenie” komórek tłuszczowych) oraz apoptoza adipocytów (śmierć komórek tłuszczowych). Oba te działania prowadzą do trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. Uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są z organizmu na drodze naturalnych procesów immunologicznych. Już po kilku tygodniach wyraźnie poprawia się napięcie skóry, a mięśnie stają się mocniejsze i bardziej podkreślone.

Na czym polega zabieg Schwarzy?

Jest to zabieg wyszczuplający, który trwa zaledwie 30 minut. Nie wymaga znieczulenia ani rekonwalescencji. Co ciekawe, można wykonać go nawet w ubraniu. Pacjent kładzie się na łóżku zabiegowym, a kosmetolog umieszcza głowice urządzenia (tzw. pady) na wybranych partiach ciała. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ponieważ jest całkowicie bezbolesny. Jedyne odczucia, to delikatna stymulacja mięśni.

Dzięki ergonomicznym padom, które dopasowują się do kształtu ciała, zabieg wyszczuplający Schwarzy może zostać wykonany na różnych obszarach – pośladkach, brzuchu, biodrach, nogach czy ramionach. Urządzenie wyposażone jest w dwa aplikatory, z których każdy emituje aż 2,5 tesla mocy, co umożliwia impulsom dotarcie do głębokich partii mięśni. W tym czasie w obszarze zabiegowym dochodzi od 20 000 do 60 000 skurczy mięśni. Odpowiada to wykonaniu mniej więcej 800 brzuszków lub przysiadów.

Gwałtowna zmiana pola magnetycznego generowana przez urządzenie przekazuje prąd bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, kurcząc i rozkurczając włókna mięśniowe. Pracują wszystkie mięśnie – zarówno te widoczne pod skórą, jak i głębokie, mniej podatne na tradycyjne ćwiczenia fizyczne. Skurcze odbywają się niezależnie od funkcji mózgu, z tak szybką częstotliwością, że nie pozwalają na fazę relaksacji, co nie jest możliwe w warunkach konwencjonalnego treningu.

Efekty modelowania sylwetki polem elektromagnetycznym

Dla uzyskania optymalnych efektów specjaliści zalecają wykonanie od sześciu do ośmiu zabiegów wyszczuplających w kilkudniowych odstępach. Najlepsze rezultaty obserwuje się mniej więcej po 2–4 tygodniach od ostatniej sesji w serii. Tyle czasu potrzeba, żeby organizm poradził sobie z usunięciem nadmiaru tkanki tłuszczowej, a skóra i mięśnie się zregenerowały.

Efekty, jakie pojawiają się po serii zabiegów Schwarzy to:

  • zwiększenie wytrzymałości mięśni,
  • zbudowanie i wyrzeźbienie mięśni,
  • modelowanie ciała,
  • napięcie i ujędrnienie ciała,
  • redukcja tłuszczu miejscowo zlokalizowanego.

Technologię FMS można łączyć również z innymi nieinwazyjnymi zabiegami wyszczuplającymi, dla uzyskania jeszcze szybszych i wyraźniejszych efektów, np. z zabiegiem Onda i endermologią.

Jeżeli zależy Ci na wzmocnieniu efektów treningów i uzyskaniu jędrniejszego ciała w kilka tygodni, skontaktuj się z ekspertami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zaproponują Ci najlepszą terapię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.