Wyjątkowa kolekcja zegarków Swatch X You Zodiac

0
602

Zdaniem Swatch każdy moment jest dobry na wyrażanie własnej indywidualności, pokazywanie tego, co Cię wyróżnia i powiedzenie światu, że nosisz w sobie jakąś tajemnicę. Dlatego marka umożliwia użytkownikom zegarków ujawnienie skrytych pokładów osobowości oraz wyrażenie własnych upodobań i wyjątkowości z nową Kolekcją Swatch X You Zodiac.

 

 

 

Każdy wzór Swatch X You jest gwarancją wyjątkowości i indywidualności dzięki możliwości personalizacji. Zodiac idzie o krok dalej. Z zegarkami dedykowanymi każdemu znakowi zodiaku czas spojrzeć głębiej i zbadać to, co niewidoczne.

Symbole na paskach wydobywają na światło dzienne ukryte aspekty każdego ze znaków zodiaku. Od szlachetnych kamieni przez gwiazdozbiory i zwierzęta duchowe, po planety rządzące dniem urodzin, teraz możesz wyrazić swoje prawdziwe ja. Wzory w tle, odnoszące się do powietrza, ognia, ziemi i wody, sprawiają, że jesteś w swoim żywiole z wyjątkowym zegarkiem, mówiącym: „To moje prawdziwe ja!”.

Dzięki wykorzystaniu konfiguratora Swatch X You w zakładce „Spersonalizuj” na Swatch.com, znaki należące do żywiołów ziemi i wody z niebieskim i fioletowym wypukłym wzorem, a także znaki powietrza i ognia z odpowiednio czerwonym i pomarańczowym tłem można powiększać, zmniejszać oraz obracać. Dobierz ostatnie szczegóły, takie jak kolor mechanizmu, kształt indeksów, a nawet dodaj własną spersonalizowaną wiadomość na deklu.

Dzięki Kolekcji Swatch X You Zodiac, możesz teraz stworzyć i stać się właścicielem wyjątkowego egzemplarza, mówiącego wiele nie tylko na temat Twojego znaku zodiaku, ale też Twojego prawdziwego ja. Dla tych, którzy wiedzą, czego chcą, kiedy to zobaczą, są także gotowe do noszenia wzory dla każdego znaku zodiaku.

Bez względu na to, co mówi o Tobie twój znak, teraz będziesz w stanie pokazać światu, że masz w sobie coś więcej niż widać na pierwszy rzut oka – wyjątkowość i indywidualność gwarantowane. Kolekcja Swatch X You Zodiac jest dostępna na swatch.com oraz w wybranych sklepach Swatch.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.