Tłum wyjątkowych kobiet na gali „Lwice Biznesu 2019”

0
1975

Tłum pięknych i przedsiębiorczych kobiet pojawił się 13 stycznia na finale 5. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU 2019 organizowanego od 2014 roku przez magazyn Law Business Quality.

 

 

W tym roku wśród nagrodzonych kobiet znalazły się takie przedsiębiorcze gwiazdy jak dr Irena Eris, Katarzyna Bonda, Ewa Szabatin, Paulina Biernat, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Miller, Viola Piekut, Maria Niklińska i Iwona Guzowska.

Redakcja magazynu nagrodziła niezależne, przebojowe i pewne siebie kobiety, które są przekonane, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych nie można osiągnąć sukcesu.

Na scenie stanęły kobiety kreatywne i inteligentne, ale świadome tego, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych, nieraz banalnych czynności. Kobiety, które zachwyciły gości nie tylko swoją przedsiębiorczością, ale także pięknymi stylizacjami od których nie można było oderwać oczu.

Galę poprowadził Arkadiusz Habrat i Ilona Adamska, wydawca Law Business Quality, pomysłodawczyni Gali. Gościem specjalnym, a zarazem osobą, która wspierała ich na scenie oraz wygłosiła krótką prelekcję na temat przywództwa kobiet w biznesie, był Jacek Santorski.

Podczas gali wystąpiły trzy wyjątkowe, charyzmatyczne i przepiękne wokalistki: Sabina Sago, Maria Niklińska i Justyna Reczeniedi.

Podczas tegorocznej gali Lwice Biznesu 2019 przyznano 4 dodatkowe statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU – dla znanych i lubianych gwiazd, które na co dzień działają społecznie i charytatywnie. W tym roku statuetki trafiły do zespołu Blue Café, Kabaretu Skeczów Męczących, Katarzyny Pakosińskiej i Tomasza Ciachorowskiego.

Imprezę uświetnił pokaz mody marki T POINT Studio z Łodzi, które promuje polskich projektantów, głównie jednak współpracuje z BEA Studio Mody. W roli modelek wystąpiły piękne czytelniczki magazynu Law Business Quality.

Ważnym punktem poniedziałkowej gali była licytacja na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze Skrzydła”, podczas której licytowano m.in. obraz Joanny Sarapaty oraz prace fotograficzne Wiktora Gutta i Piotra Vasco Wasilkowskiego. Udało się uzbierać ponad 10 000 zł, które zostaną przekazane na organizację ferii zimowych dla podopiecznych Fundacji.

Imprezę zakończyła loteria wizytówkowa, w której jedną z nagród był weekend z marką Jaguar. Fundatorem nagrody była firma RIDE4LESS.

Sponsorami gali byli: RIDE4LESS, VIOLA HAIR EXTENSIONS, OLX POLSKA, PGC POLSKA GRUPA CATERINGOWA – TASTY BUSINESS IN WARSAW, DIETERING.COM, RESTAURACJA AVANGARDA, CASINO VODKA, CAFFE GRANO, JANTAR WODY MINERALNE i DIGITAL KNOWLEDGE VILLAGE.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z eventu.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.