Przygotuj się na przypływ szczęścia z lekką, transparentną kolekcją COLORS OF JOY!

0
55

Im większe tym lepsze, a więcej zawsze znaczy więcej, jeśli chodzi o letnią zabawę, piękne wspomnienia i chwile szczęścia. W Swatch wiemy, że lato jest idealną okazją do przełamywania rutyny barwami, które dają energię do życia oraz poczucie lekkości i wolności od wschodu do zachodu słońca.

Dlatego właśnie stworzyliśmy zupełnie nową kolekcję COLORS OF JOY. Sześć modeli BIG BOLD w dużym rozmiarze to idealny wybór dla wszystkich miłośników nowości i tych, którzy po prostu lubią się wyróżniać. BIG BOLD ucieleśnia podejście, sposób myślenia oraz styl życia cechujący się swobodą, pewnością siebie i nieprzewidywalnością.

Te zegarki, prezentujące gamę radosnych, wyrazistych, świeżych i zabawnych kolorów w transparentnym wydaniu, zaprojektowano do noszenia wszędzie, ze wszystkim i w każdych okolicznościach!

Zegarki są wykonane z materiałów bio: od koperty po bransoletę, od ramki po szkło, a nawet tarczę. Są lekkie, transparentne, kolorowe i wygodne, a przy tym wodoodporne, przez co będą idealnym wyborem na wakacje!

Po raz pierwszy w Swatch, zintegrowana, formowana wtryskowo bransoleta posiada również zapięcie motylkowe z materiału bio, co pozwoliło zachować maksymalną lekkość zegarka. To tradycyjna, wysokiej klasy sztuka zegarmistrzowska w zupełnie nowej odsłonie, możliwa dzięki naszym opatentowanym materiałom. Nadają one zegarkom wyjątkowy charakter Swatch o gwarantowanej jakości Swiss-made.

Bez względu na to, który kolor wybierzesz, ciesz się soczystymi barwami BIG BOLD i poczuj płynącą z nich radość. Od basenu, poprzez plaże, po park, od wschodu do zachodu słońca: rozmiar zawsze ma znaczenie, gdy w grę wchodzi lekka, transparentna kolekcja COLORS OF JOY i letnie wibracje Swatch! Jest dostępna od 11 czerwca 2024 w sklepach Swatch na całym świecie oraz sklepie internetowym swatch.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.