Piękna redaktor naczelna w niezwykłej sesji na Santorini. Zobacz naszą galerię!

0
2875

Ilona Adamska – wydawca i redaktor naczelna takich tytułów jak Imperium Kobiet i Law Business Quality, a także założycielka naszego serwisu, wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej na Santorini. Udało nam się zdobyć kilkadziesiąt zdjęć z tej niesamowitej wyprawy! Podziwiajcie razem z nami! 

 

– Ilona to świetna dziewczyna, ale przede wszystkim profesjonalistka, jeśli chodzi o pozowanie. Uwielbiam z nią pracować! Rozumiemy się bez słów. Ta sesja z pewnością należy do niezapomnianych. Santorini i Kreta dodały uroku naszym zdjęciom. Materiał wyszedł unikalny. Na pewno tam wrócimy. – mówiła w rozmowie z naszym dziennikarzem Dorota Czoch, autorka zdjęć.

– Chciałabym podziękować aż 18 markom modowym, które pojechały z nami do Grecji. Zaprezentowaliśmy stroje i dodatki najlepszych polskich projektantów i firm odzieżowych. Biżuteria, torebki, buty dodały klasy i szyku naszym wyjątkowym stylizacjom. Warto wspierać polskie firmy, zwłaszcza małe, które dopiero stawiają pierwsze kroki z modowym biznesie. Wierzę, że jeszcze niejedna wspólna sesja przed nami. – dodała Ilona Adamska, pomysłodawczyni sesji, modelka.

MARKI, KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W PROJEKCIE: 

www.goldpoint.com.pl
www.annacichosz.pl
www.mariaciesielska.com.pl
www.tressore.pl
www.jewels-co.com/en
www.martabanaszek.pl
www.nattylooker.com
www.ulmani.pl
www.torebki-fabiola.pl
www.martafeliks.pl
www.bohou.pl
www.wojewodzic.com.pl
www.swarovski.com
www.myness.pl
www.jubilersezam.pl
www.kochoptical.pl
www.kumazu.pl
www.glamcreative.pl

EKIPA:

Zdjęcia: Dorota Czoch
Asystent fotografa: Krzysztof Czoch
Modelka: Ilona Adamska
Stylizacja: Ewa Nierzwicka
Make-up: Aleksandra Kozibąk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.