Nowa płyta Mietka „Mechanika” Jureckiego pt. „Telefon Zaufania” już 5 listopada!

0
688

5 listopada ukaże się nowa płyta Mietka „Mechanika” Jureckiego zatytułowana „Telefon Zaufania”. Ukazał się pierwszy singel anonsujący to dwupłytowe wydawnictwo.

 

 

 

Płyta ukaże się nakładem BNB RECORDS i będzie zawierała dwa krążki: „HOMO SAPIENS” i „TELEFON ZAUFANIA”. Jest to zupełnie nowa solowa odsłona tego znakomitego muzyka, który przez wiele lat współpracował z BUDKĄ SUFLERA oraz ma na koncie kooperacje z takimi artystami jak chociażby: Urszula, Martyna Jakubowicz, Perfect czy Zdzisława Sośnicka.

Nie zastanawiałem się długo nad tym w jaki sposób uczcić swoje 65–te urodziny. Jest dla mnie oczywiste, że skoro jestem muzykiem, to powinienem taki jubileusz uczcić muzycznie. Postanowiłem tym razem nie nagrywać kolejnego albumu z melodyjnymi piosenkami, chociaż od melodii nie ucieknę, ponieważ urodziłem się w kraju słowiańskim, gdzie najważniejszą wartością muzyczną jest właśnie melodia. (…) Mój nowy solowy album zawiera muzykę, która na przestrzeni lat zawsze bardzo mnie pociągała, natomiast do tej pory nie miałem okazji skomponować jej i nagrać. Jak pewnie Państwo usłyszycie, nadal nie przejmuję się modnymi stylami i wskazówkami decydentów medialnych. Gram tak jak lubię i jestem dumny z tego, że w moim wieku stać mnie na tyle muzycznej energii.(…).

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.