Nagrody LWICE / LWY BIZNESU 2023 wręczone! Wśród zwycięzców znane gwiazdy

0
550

Gala Lwice Biznesu 2023, która odbyła się 29 listopada w malowniczym Pałacu Staszica w Warszawie, była wyjątkowym wydarzeniem, łączącym siłę przedsiębiorczości kobiet oraz ich nieoceniony wkład w rozwój biznesu.

 

 

Niezwykłe chwile tej nocy to momenty, kiedy statuetki trafiały w ręce niesamowitych kobiet, które nie tylko osiągają wspaniałe sukcesy w biznesie, lecz także promują działania społeczne i charytatywne. To wyjątkowa okazja, by docenić ich pasję, determinację i oddanie w każdym obszarze ich działalności.

Nagrody Specjalne Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu odebrali w tym roku: Katarzyna Pakosińska, Monika Pyrek, Halina Mlynkova i Jasiek Mela.

Niestety ze względu na zawodowe zobowiązania nie mogły dojechać: Joanna Jabłczyńska, Joanna Racewicz i Teresa Rosati.

Anna Hamela i Nazar Tatsyshyn (muzyczne gwiazdy wieczoru), zachwycili publiczność swoimi występami, dostarczając wszystkim niezwykłych emocji.

Nie można zapomnieć o wystawie obrazów Kamili Krzyżaniak, artystki działającej w Wielkiej Brytanii. Jej prace, prezentowane podczas gali, z pewnością wzbudziły zachwyt i poruszyły serca obecnych gości, dodając wyjątkowego klimatu i głębi wydarzeniu.

Ta gala nie tylko uhonorowała przedsiębiorcze kobiety, ale także pozwoliła na celebrowanie zaangażowania gwiazd (ale też Członkiń Klubu) w działania społeczne i charytatywne, m.in. w Kampanię Nie hejtuję – motywuję pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Na scenie z przemówieniem (tuż przed samą galą) pojawił się także Kanclerz Polskiej Akademii Nauk Rafał Wierzchosławski, któremu towarzyszył Kazimierz Grzyb – Dyrektor Biura Majątkowego PAN.

Wydarzenie poprowadziła Ilona Adamska – prezes i założycielka Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

To niezapomniane wydarzenie zacieśniło więzi w środowisku biznesowym oraz wzbudziło inspirację do dalszego działania i wspierania siebie nawzajem.

Tegoroczna gala LWICE BIZNESU 2023 była ostatnią edycją konkursu.

LISTA NAGRODZONYCH PAŃ W KONKURSIE „LWICE BIZNESU 2023”

 1. Patrycja Maślankiewicz
 2. Aleksandra Bartoszewicz-Rudzińska
 3. Aleksandra Strobel-Pytel
 4. Edyta Kwiatkowska
 5. Karolina Spałek
 6. Larysa Dysput-Goławska
 7. Małgorzata Wasilewska Mańkowska
 8. Anna Stępień-Kraska
 9. Agnieszka Śliwka
 10. Anna Hamela
 11. Danuta Grabińska-Chłopaś
 12. Alina Roszczyńska
 13. Katarzyny Pietrzyk-Bilewicz
 14. Dorota Gromada
 15. Mirosława Kowalkowska
 16. Malwina Ostalczyk

 

fot. Piotr Wroniewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.