LWY BIZNESU 2018 rozdane!Tłum gwiazd na hucznej gali w Warszawie

0
2517

Prawie 250 osób wzięło udział w finale 4. edycji plebiscytu LWICE BIZNESU organizowanego przez magazyn LAW BUSINESS QUALITY. Wśród Gości zgromadzonych w hotelu Mercure Warszawa Grand pojawiło się sporo gwiazd, m.in. Grażyna Wolszczak, Ania Wyszkoni, Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Damięcki, Anna Korcz, Monika Zamachowska, Dominika Gwit, Monika Janowska. Pomysłodawczynią gali jest wydawca i redaktor naczelna kwartalnika Ilona Adamska.

 

Tego dnia po raz pierwszy zostały wręczone statuetki LWY BIZNESU 2018 oraz wyróżnienia dla gwiazd, które chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Redakcja przyznała im tytuł „GWIAZDA O WIELKIM SERCU”.

– Po raz kolejny pokazaliśmy, że kobiecy biznes ma wiele twarzy, a za sukcesem stoją nie tylko wyniki finansowe, ale także pasja, kreatywność i wytrwałość. Nagrodzone kobiety, to osoby wyjątkowe, które pokazują, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych. Które udowadniają swoją postawą, że marzenia się spełniają, a ciężka praca i determinacja prowadzą do sukcesu. – mówi Ilona Adamska.

W tym roku redakcja magazynu Law Business Quality przyznała po raz pierwszy wyróżnienia panom, wręczając im statuetkę „Lew Biznesu 2018”.

– Nagrodziliśmy 17 wyjątkowych mężczyzn. Osoby, które cechuje śmiałość w podejmowaniu nowych wyzwań oraz wchodzenie odważnie w nowe projekty. Ich działanie to połączenie rzetelności, sumienności, fachowości i odpowiedzialności za wykonywaną pracę. – wyjaśnia organizatorka plebiscytu.

Statuetki wręczały m.in. Monika Zamachowska i Dorota Williams, laureatki LWIC BIZNESU z 2016 roku.

Co roku redakcja Law Business Quality nagradza również osobistości ze świata kina, sztuki, kultury, które udzielają się społecznie i charytatywnie, jak również prowadzą własne przedsiębiorstwa niezwiązane z show-biznesem. W latach ubiegłych wśród nagrodzonych pań znalazły się takie gwiazdy jak: Anna Mucha, Jolanta Kwaśniewska, Joanna Klimas, Ewa Błaszczyk, Omenaa Mensah, Joanna Brodzik, Agnieszka Kaczorowska, Edyta Jungowska, Sonia Bohosiewicz.

– W tym roku wyróżniliśmy gwiazdy, które swoją postawą udowadniają, że czasami drobny gest może wiele zmienić w życiu drugiego człowieka. Które swoją postawą pokazują, że pomaganie może być źródłem szczęścia i prawdziwej satysfakcji. Gwiazdy, które niekoniecznie prowadzą swoje własne firmy, ale które po prostu robią wiele dobrego dla innych. Które niosą dobre słowo, pomoc i w fajny sposób wykorzystują swoją popularność – wyjaśnia Ilona Adamska.

Statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU trafiły m.in. do Moniki i Roberta Janowskich, Ani Wyszkoni, Mateusza Damięckiego, Grażyny Wolszczak, Anny Korcz, Tamary Arciuch, Bartka Kasprzykowskiego, Dominiki Gwit, Katarzyny Pakosińskiej, Mai Bohosiewicz.

Podczas eventu wystąpili skrzypaczka Magdalena Szymańska, Anna Hamela i Łukasz Zimończyk.

Wisienką na torcie był pokaz mody marki EVERYDAYOFFICIAL, stworzonej przez dwie wyjątkowe kobiety: Agatę Ślazyk i Annę Bojarską. W roli modelek wystąpiły czytelniczki magazynu LAW BUSINESS QUALITY oraz pacjentki i podopieczne Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”, które pomaga kobietom chorym na raka jajnika.

– Od samego początku pokazowi przyświecała idea pokazania, że wszystkie jesteśmy piękne. Bez względu na wiek, rozmiar ubrania czy chorobę, z którą się zmagamy. Dlatego w pokazie wystąpiły dziewczyny w wieku od 30 do 65 lat. Bezapelacyjnie podbiły serca zgromadzonych gości. – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni pokazu.

Po pokazie odbyła się licytacja trzech sukienek, którą poprowadził aktor Jan Szczygieł. Udało się zebrać prawie 5.000 zł. Pieniądze zasilą konto Stowarzyszenia „Niebieski Motyl”.

– To był wieczór pełen emocji. Poruszających występów, z niesamowicie kobiecą energią w powietrzu. Piękne kreacje, topowe gwiazdy, smaczny catering. Magiczny nastrój sprawiał, że nie chciało się wychodzić do domu. – powiedziała po gali Anna Antkowiak, gość wydarzenia.

– Kolejny udany event wydawnictwa I.D.MEDIA. Gratulacje dla redakcji. Możecie być naprawdę dumni. Goście wychodzili zachwyceni. – podsumowała Renata Dziewońska.

Sponsorem głównym wydarzenia była MAZDA BEMO MOTORS, która ufundowała nagrodę – weekend z nową Mazdą 6.

5. edycja Lwic Biznesu – za rok.

Do zobaczenia!

fot. Piotr Wroniewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.