Kumazu – profesjonalna pielęgnacja każdego zarostu!

0
1952

Zapuszczanie, strzyżenie, modelowanie, czesanie… dbanie o brodę to niezwykle pracochłonne zajęcie. Wszystkie te czynności mogą jednak nie przynieść zadowalających efektów, jeśli zabraknie najważniejszej z nich – pielęgnacji z użyciem najwyższej jakości preparatów, takich jak odżywka do brody marki Kumazu!

 

Bujny, czy dopiero zapuszczany, wystylizowany nowocześnie czy retro – każdy zarost wymaga szczególnej pielęgnacji i wielu starań, by przynosił radość jego posiadaczowi… i nie tylko! Nie dziwi zatem fakt, że wielbiciele wąsów i brody, chcąc osiągnąć właściwe rezultaty, szukają rozwiązań na najwyższym poziomie. Jednak codzienna wizyta w specjalnym salonie fryzjerskim u tzw. barbera, to ewentualność, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Znakomitą alternatywą dla tej opcji są preparaty, które sprawdzą się w przypadku domowej, codziennej pielęgnacji. Wśród dostępnych na naszym rynku szamponów, olejków czy produktów do stylizacji, warto jednak zwrócić uwagę na profesjonalną odżywkę do brody marki Kumazu – kosmetyk, który łączy siłę naturalnych składników z innowacyjną recepturą!

Skład odżywki został opracowany z myślą o szczególnych potrzebach męskiego zarostu i dlatego zawiera starannie wyselekcjonowane wyciągi roślinne, np. betainę. Ekstrakt z tej rośliny pomaga zmiękczyć zarost i sprawić, by był on bardziej podatny na strzyżenie czy modelowanie. W uzyskaniu lepszych efektów stylizacyjnych pomaga też zawarty w odżywce Kumazu olejek z pestek moreli. Wzmacnia on zarówno cebulki włosów, jak i zarost na całej długości, sprawiając, że każdego dnia broda prezentuje się zupełnie tak, jakby jej właściciel właśnie opuścił salon fryzjerski. Z kolei olejki z pestek truskawek i czarnej porzeczki dogłębnie odżywiają nawet mocno przesuszone niewłaściwą pielęgnacją włosy i nadają zarostowi zdrowego, estetycznego blasku i sprężystości.

Warto również podkreślić, że pielęgnacja brody czy wąsów – bez względu na ich rozmiar – nie ogranicza się wyłącznie do dbania o same pasma. Podobnie jak w przypadku skóry głowy, skóra twarzy również wymaga odpowiedniego wsparcia w postaci nawilżenia i odżywienia – w przeciwnym razie posiadacz zarostu będzie musiał zmierzyć się z takim problemem, jak mało estetyczne łuszczenie się naskórka. Idealnym rozwiązaniem tej kwestii jest potrójna moc owocowych olejków zawartych w odżywce marki Kumazu, które delikatnie pielęgnują zarost i zatrzymują wilgoć w skórze, zapobiegając jej wysuszeniu, dzięki czemu wąsy czy broda będą prezentować się idealnie.

Ekskluzywna odżywka do zarostu marki Kumazu to produkt do zadań specjalnych – przy minimalnym nakładzie pracy pozwala uzyskać profesjonalne efekty we wnętrzu własnej łazienki. Dzięki niemu codzienna pielęgnacja dla każdego „brodacza” stanie się czystą przyjemnością!

Produkt dostępny na www.kumazu.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.