Kosmetyki true™️ men skin care dostępne we wszystkich perfumeriach sieci Douglas

0
721

Marka kosmetyków true™ men skin care dynamicznie się rozwija, powiększając nie tylko portfolio produktów, ale także sieć dystrybucji. Stojąca za marką true™️ firma FerrumLabs pogłębia  współpracę z siecią Douglas. Kosmetyki dotychczas dostępne w 34 największych perfumeriach i w sklepie online, w grudniu pojawiły się we wszystkich salonach stacjonarnych.

 

 

 

 

Według analityków firmy PMR rynek kosmetyków jest już wart 26,1 mld zł i rośnie od 2006 r. w średnim rocznym tempie 4 proc[1]. Trend ten widoczny jest również na drogeryjnych i perfumeryjnych półkach, ale także w asortymencie marek dedykowanych współczesnym mężczyznom.

Kategoria męskich kosmetyków jeszcze niedawno stanowiła rynkową niszę. Ta tendencja uległa zmianie i obecnie producenci starają się odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie. Coraz więcej mężczyzn stawia na świadomą pielęgnację i choć nadal ograniczają codzienne rytuały pielęgnacyjne do minimum, to wprowadzają do nich nowe kosmetyki.

Zmienia się mentalność polskich mężczyzn. Kładą oni większy nacisk na dbanie o siebie, a pielęgnację traktują jako element swojego stylu życia. Choć męska kosmetyczka wciąż pozostaje minimalistyczna, to poprawia się jej jakość. Idąc tym tropem, w 2023 roku rozbudowaliśmy nasze portfolio produktowe o kosmetyki pielęgnacyjne, których dotychczas brakowało na męskiej półce. Wprowadziliśmy krem do rąk oraz żel do higieny intymnej, dodatkowo stworzyliśmy niespotykany na polskim rynku, unisexowy antyperspirant z refillem – komentuje Maciej Adamaszek, twórca polskiej, męskiej marki true™ men skin care i prezes FerrumLabs.

Dynamiczny rozwój marki

true™ men skin care to polska marka specjalistycznych produktów do pielęgnacji męskiej skóry, zapewniająca zaawansowaną ochronę przed starzeniem się skóry i negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska. W produktach znajdują się wysokiej jakości składniki, które w zdecydowanej przewadze są naturalne, ale są także wzbogacone o składniki będące efektami biotechnologicznego hi-tech. Wszystkie kosmetyki true™ men skin care są wolne od: olejów mineralnych, parabenów, oleju parafinowego, siarczanów, SLS, SLES, DEA i alkoholu. Kosmetyki są nietestowane na zwierzętach, produkowane w Polsce z surowców pochodzących z Unii Europejskiej.

Ten rok na długo zapisze się w historii naszej marki. Poza wprowadzeniem nowej kategorii produktowej, kolejny rok z rzędu podwajamy sprzedaż w stosunku rok/rok. Mamy też ambitne plany w tym rozszerzenie portfolio produktowego o markę kosmetyków unisex –  komentuje Maciej Adamaszek, twórca polskiej, męskiej marki true™ men skin care i prezes FerrumLabs. – Dzięki ubiegłorocznemu nawiązaniu współpracy z siecią perfumerii Douglas nasza marka jest coraz lepiej rozpoznawalna w Polsce. Ogromnie się cieszę, że kosmetyki true™ men skin care zdobyły uznanie Klientów tej sieci i dzięki temu w grudniu pojawiliśmy się we wszystkich perfumeriach Douglas w Polsce – dodaje Adamaszek.

Wzmocnienie kanału dystrybucji w perfumeriach Douglas

Dotychczas kosmetyki true™ men skin care były dostępne wyłącznie w 34 perfumeriach Douglas w największych miastach w Polsce.  Dzięki pozytywnemu odbiorowi kosmetyków przez Klientów sieci, od grudnia marka będzie dostępna we wszystkich, salonach stacjonarnych, a w asortymencie perfumerii Douglas znajdzie się pełne portfolio produktowe.

Kosmetyki true™ men skin care są dostępne w sprzedaży również m.in. na stronie truemenskincare.com, sieci zlokalizowanych na lotniskach sklepów bezcłowych Aelia Duty Free oraz perfumeriach Notino.

O marce                             

true™ men skin care to polska marka męskich kosmetyków, zapewniająca zaawansowaną ochronę przed starzeniem się skóry i negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska. Brand został wyróżniony Złotą Perłą Rynku Kosmetycznego w kategorii „Kosmetyki Pielęgnacyjne dla Mężczyzn”. W produktach true™ znajdują się wysokiej jakości składniki, które w zdecydowanej przewadze są naturalne, ale są także wzbogacone o składniki będące efektami biotechnologicznego hi–tech. Wszystkie kosmetyki true™ men skin care są wolne od: olejów mineralnych, parabenów, oleju parafinowego, siarczanów, SLS, SLES, DEA i alkoholu. Produkty true™ men skin care są dostępne w sprzedaży w Polsce, Niemczech, Austrii, Hiszpanii czy Francji. Więcej informacji na temat marki można znaleźć na stronie truemenskincare.com.

[1] Raport PMR „Handel detaliczny artykułami kosmetycznymi w Polsce 2021. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2021-2026

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.