Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej 29 – 31 maj

0
2069

III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej i targi „Export Expo” są to wydarzenia towarzyszące VIII edycji targów China Homelife Show i China Machinex. Stwarzają warunki do nawiązania współpracy gospodarczej pomiędzy Polską, Chinami oraz krajami Europy Centralnej i Wschodniej.

 

Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę przedsiębiorców.

Przedstawiciele ponad 60 izb gospodarczych z Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier.

Tak liczny udział samorządu gospodarczego to dobra zapowiedź dla polskiej gospodarki, która staje się liderem w organizacji spotkań biznesowych przedsiębiorców Europy Centralnej i Wschodniej.

Kongres to miejsce do nawiązania stałej współpracy samorządu gospodarczego z kraju i z sąsiadami z zagranicy.

Założenia Kongresu

działanie na rzecz współpracy samorządu terytorialnego i samorządu gospodarczego, lobbing na rzecz rozwoju wymiany gospodarczej przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej, stworzenie płaszczyzny dla szerokiej współpracy międzynarodowej podmiotów gospodarczych stworzenie systemu informacji i promocji gospodarczej dla przedsiębiorców, propagowanie i dbałość o wysokie standardy działalności gospodarczej, norm etycznych w biznesie oraz upowszechnianie zasad społecznej odpowiedzialności przedsiębiorców, wsparcie dla promocji i eksportu produktów, usług i kapitału przedsiębiorców zorganizowanych w samorządzie gospodarczym, w tym przez współpracę z izbami bilateralnymi i multilateralnymi.

Organizatorzy spodziewają się obecności około 300 osób, w tym przedstawicieli około 60 zagranicznych i 110 krajowych izb gospodarczych oraz uczelni. Gośćmi specjalnymi będą handlowcy z Chin zainteresowani współpracą gospodarczą oraz zakupem krajowych produktów, począwszy od żywności, poprzez urządzenia, maszyny, kosmetyki, wysoko wyspecjalizowane usługi budowlane i inne.

Program Kongresu jest na stronie http://kongresgospodarczy.org

Targi „Export Expo” to naturalny etap rozwoju największych targów w Europie Centralnej i Wschodniej, China HomeLife Poland, którym towarzyszą. Dzięki temu udało się stworzyć wyjątkowe forum promocji produktów i usług eksportowych polskich przedsiębiorców. Biorąc pod uwagę obecność ponad 2000 handlowców importerów z Europy Centralnej i Wschodniej oraz Chin, dokładamy wszelkich starań do najwyższej jakości ekspozycji polskich ofert eksportowych. Dodatkowym atutem dla wystawców jest zapewnienie ze strony chińskiej udziału w targach „Export Expo” co najmniej 200 importerów z Chin.

Informacja o targach znajduje się na stronie: http://exportexpo.eu

Targi CHINA HOMELIFE POLAND I CHINA MACHINEX 29-31 maja 2019 roku, Ptak Warsaw ExpoTo 1700 wystawców, 65 000 produktów na powierzchni ponad 35 000 m2. Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele są skoncentrowane na europejsko-chińskich relacjach gospodarczych, aspektach finansowych, prawnych i organizacyjnych prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi, a także na praktyce współpracy społeczno-kulturowej z Państwem Środka. China Homelife Poland obejmuje branże: tekstylną i odzieżową, elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.

Strona targowa: https://expohomelife.com

Uwaga! Osoby chętne do wzięcia udziału proszone są o bezpłatną rejestrację przez

formularz zgłoszeniowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.