Faustyna Maciejczuk: jej talent nie zna granic

0
1266

Faustyna Maciejczuk nagrała singiel, który zaskoczy wszystkich. Utwór „Bez granic” jest naładowany taneczną energią i ukazuje odważne oblicze artystki.

 

 

Faustyna Maciejczuk nie traci czasu i mocno pracuje na swoje pięć minut. Zaraz po wydaniu EPki „Przebudzenie” zajęła się nowym materiałem a teraz wypuszcza świeżutki singiel. Utwór „Bez granic” to taneczna petarda i odsłania drapieżną stronę artystki. To też jeden z tych kawałków, przy którym można się zapomnieć.

Nowy numer Faustyny jest dostępny w serwisach cyfrowych. Teledysk do niego można oglądać na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label, z którą Faustyna związana jest od samego początku. Reżyserką i autorką scenariusza do klipu jest Izabela Zubrycka a autorem zdjęć do video – Mateusz Hernik.

Twórcy teledysku przemycili w nim niespodziankę dla fanów i słuchaczy FONOBO. W klipie występuje Jann, czyli artysta, który, podobnie jak kiedyś Faustyna, zaistniał na rynku muzycznym wydając debiutancki singiel w ramach akcji FONOBO Pitcher.

Faustyna Maciejczuk to urodzona artystka. Przeszła przez wszystkie etapy edukacji muzycznej, kształciła się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec i po trzynastu latach nauki ukończyła z wyróżnieniem II stopień Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej. Uczestniczyła też w przedsięwzięciach Opery i Filharmonii Podlaskiej, występowała w takich musicalach jak „Korczak” i „Skrzypek na dachu” oraz w operze „Traviata”. Obecnie współpracuje z wytwórnią FONOBO Label, w której wydała swoją pierwszą EPkę pt. „Przebudzenie”. Aktualnie pracuje nad nowym materiałem.

Słuchaj singla „Bez granic”:
https://backl.ink/147645342

Oglądaj teledysk:
https://www.youtube.com/watch?v=2hzENzVinZM

Faustyna:
FB: https://www.facebook.com/faustynaem
IG: https://www.instagram.com/faustynam/
YT: https://www.youtube.com/channel/UCKxKRqQ4DRcrkgShXs9FXnA
TikTok: https://www.tiktok.com/@faustynam3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.