DESERT by QПШ Robert Kupisz. Kolekcja Lato 2018

0
3337

Zdjęcia do sesji wizerunkowej DESERT by QПШ ROBERT KUPISZ powstały we współpracy z Magdaleną Ławniczak fotografką, która od kliku lat mieszka i pracuje we Francji. Dyrektorem Artystycznym projektu była Ewelina Gralak, która odpowiadała również za stylizacje. W roli modela wystąpił Nicolas Endlicher, na co dzień DJ mieszkający w Paryżu, który do udziału w projekcie został zaproszony przez Instagram, gdzie odkryła go Ewelina.

 

Towarzyszyła mu Kasia Oskard z agencji NEVA MODELS. Modelka zadebiutowała na wybiegu u GUCCI w sezonie jesień-zima 2016, co zaowocowało stałym angażem w pokazach domu mody. Jej pracę docenił m.in. branżowy portal models.com przyznając tytuł MODEL OF THE WEEK.

Sesja miała na celu pokazanie oferty marki w innej odsłonie niż w trakcie czerwcowego pokazu.

– Nawiązując współpracę z Eweliną Gralak dałem jej wolną rękę w kwestiach artystycznych. Zazwyczaj osobiście stylizuję sesje i pokazy. Tym razem chciałem oddać swój produkt w ręce osoby, która spojrzy na nie ze swojej perspektywy – mówi Robert Kupisz.

– Chciałam przede wszystkim podkreślić miejski charakter tych rzeczy, zobaczyć je w trochę innym bardziej surowym wydaniu. Na tle Warszawy którą widzę na co dzień, na ludziach, których spotykam na ulicach Berlina, Paryża czy Londynu. Przy pracy nad tą sesją ważny był dla mnie wybór bohaterów. Miał on zobrazować plastyczność ubrań oraz oddać ich uniseksowy profil. Chciałam stworzyć sylwetkę współczesnego miejskiego nomada, o której rozmawialiśmy już wcześniej z Robertem, i dotrzeć z tymi ubraniami do nowej grupy odbiorców. – o pomyśle na sesję opowiada Ewelina.

Efektem współpracy jest sesja utrzymana w surowym, miejskim klimacie. Zdjęcia tworzą historię współczesnych nomadów – mieszkańców betonowej dżungli, stawiających na wygodę i ubrania, które podkreślają ich osobowość.

Oferta marki odzieżowej Qπш Robert Kupisz, obecnej na polskim rynku od 2011 roku, dostępna jest w butikach firmowych znajdujących się w Warszawie, Gdyni i Poznaniu, w autorskim butiku online www.robertkupisz.com, na platformach modowych showroom.pl, notjustalabel.com oraz współpracujących z marką butikach multibrandowych w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu i Kielcach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.