Charytatywny Wieczór Bułgarski za nami

0
1169

Nie milkną echa Charytatywnego Wieczoru Bułgarskiego w Krakowie. W miniony czwartek w krakowskiej restauracji Vistula Port odbył się kolejny z cyklu wieczorów podróżniczych organizowanych przez krakowskiego społecznika, obieżyświata i trenera językowego Dawida Łasuta.

 

 

Motywem przewodnim tego spotkania była Bułgaria. W programie wydarzenia nie zabrakło inspirującej prelekcji Elżbiety i Andrzeja Lisowskich, degustacji przysmaków kuchni bałkańskiej, sporego tortu-niespodzianki, upominków od Bułgarskiego Instytutu Kultury oraz licytacji charytatywnej na rzecz fundacji Możesz na mnie liczyć (www.pomoz.pl). Podczas wieczoru udało się zebrać prawie 5000złotych, a wszystkie środki zostaną przekazane na spełnianie marzeń urodzinowych najmłodszych podopiecznych Małopolskiego Hospicjum.

– Z uwagi na wciąż panującą epidemię i dla komfortu gości wieczoru postanowiłem ograniczyć liczbę uczestników do grona zaledwie 70 osób. Chętnych było dwukrotnie więcej, co najlepiej pokazuje nasz głód kontaktu z drugim człowiekiem i sens organizacji takich spotkań nawet obecnie. Moja publiczność jest bardzo zaangażowana i chętna do pomocy. Cieszę się, że mogliśmy się spotkać, bardzo przyjemnie spędzić czas i naprawdę kogoś wesprzeć – mówi organizator Dawid Łasut.

Na słowa podziękowania zasłużyli partnerzy wydarzenia Bułgarski Instytut Kultury, Alina Roszczyńska Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, Leśne Spa, The Secret Soap Store, catering dietetyczny Optimal Fit, Barber Familia Barber Shop, cukiernia Złote Jabłuszko, Lidia Solarz (przedstawiciel Raypath Polska), salon Pierre Cardin C.H. Czyżyny, fotograf Wacław Laba.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia profilu organizatora na fb i udziału w jego kolejnych projektachhttps://www.facebook.com/dawidlasut/ .

Zdjęcia: Wacław Laba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.