Śliczna blondynka o niebieskich oczach i zniewalającym uśmiechu, dla roli jest w stanie przeistoczyć się w odrażającego „potwora”. Nic dziwnego, że Charlize Theron jest uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek!

Każdy film, w którym występuje budzi wielkie emocje, każdy wywiad, jakiego udziela jest inspiracją dla jej fanów, a nowa sesja zdjęciowa jest wielkim powodem do radości dla koneserów kobiecej urody. Kim jest Charlize Theron?

42- letnia gwiazda jest ucieleśnieniem „American Dream”. Urodzona w RPA, początkowo wiązała swoją przyszłość z tańcem. Niestety, poważny uraz kolana przekreślił jej marzenia. Charlize postanowiła wtedy jednak oddać się innej swojej pasji- aktorstwu. Jako 18- letnia dziewczyna wyruszyła do Los Angeles i choć nie mogła pochwalić się żadnymi koneksjami w świecie filmu, szybko zaczęła pojawiać się na małym i dużym ekranie!

 

Ogromne zaangażowanie oraz nieprzeciętny talent Charlize sprawił, że skromna dziewczyna z RPA nie musiała zbyt długo czekać na ambitne propozycje od znanych reżyserów. Największe dzieła z jej udziałem: „Adwokat diabła”, „Klątwa skorpiona”, „Królewna Śnieżka i Łowca”, czy wreszcie „Monster” przyniosły jej wiele prestiżowych nagród ze statuetką Oskara na czele! Największy podziw wśród fanów i krytyków filmowych zawsze budzi ogromne poświęcenie dla roli oraz niebywała skłonność aktorki do „wejścia” w rolę. Bez względu na to, czy Charlize wciela się w postać modelki, kobiety- wampa, seryjnej morderczyni czy złej macochy, wierzymy jej w stu procentach!

Jednak talent to nie jedyna zaleta uroczej Charlize- niebagatelna uroda gwiazdy również przysporzyła jej wielu fanów. Tymczasem sama aktorka z dużym dystansem podchodzi do komplementów kierowanych pod swoim adresem: „Co to znaczy ładna? Na planie i podczas sesji fotograficznych mam osoby, których zadaniem jest wyłącznie dbanie o mój wygląd. Potem zdjęcia obrabiają graficy. Tymczasem na co dzień nie jestem tak perfekcyjna. Kiedy wstaję rano, wyglądam jak Sylvia, moja bohaterka z Granic miłości, po przepłakanej nocy”.- powiedziała aktorka w jednym z wywiadów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Charlize lubi dbać nie tylko o swoją urodę, lecz także o interesy. Artystka umiejętnie pomnaża więc swój majątek: gwiazda ma swoją linię luksusowych perfum, zachwala również inne kosmetyki. Trzeba jednak przyznać, że mając na koncie takie sukcesy, aktorka wciąż pozostała bardzo skromną i twardo stąpającą po ziemi osobą: „Nigdy nie pomyślałam, że jestem w jakiś sposób lepsza od innych, choć przyznaję, że moje życie nie jest typowe.” – wyznała w jednym z wywiadów.

fot. pinterest.com

Prywatnie aktorce wiedzie się jednak nieco gorzej. Gwiazda ma na koncie dwa wieloletnie nieudane związki, z aktorami: Seanem Pennem oraz Stuartem Townsendem. Mimo wszystko jednak Charlize uważa się za wielką szczęściarę: „Życie było dla mnie łaskawe. Nadal mam obydwie ręce, obydwie nogi, w miarę sprawne oczy, ze zdrowiem też nie mam problemów… Więc czego jeszcze chcieć?”- mówi gwiazda.

Charlize Theron jest nie tylko piękna, ale też niezwykle utalentowana, mądra, błyskotliwa i wrażliwa na cierpienie słabszych- dla wielu facetów to wcielenie ideału!

(J.B.)

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.