Biżuteria marki W. Śliwiński – po prostu magia!

0
731

Szlachetne materiały, niepowtarzalne, awangardowe projekty, możliwość tworzenia personalizowanej biżuterii, podkreślającej urodę i wnętrze użytkownika – to cechy wyróżniające markę W. Śliwiński. Wszystkie te atuty zostały wspaniale wyeksponowane podczas świątecznej sesji zdjęciowej, w której uczestniczyła ambasadorka marki, Ilona Adamska.

 

Wspólne celebrowanie wyjątkowych chwil, tradycja przyprawiona nutą nowoczesności, wyzwalanie czystej radości u najbliższych poprzez obdarzanie ich wyjątkowymi prezentami – to najprostsza definicja magii bożonarodzeniowych dni. Aby świąteczne momenty były przechowywane we wspomnieniach jeszcze przez długi czas, warto je uświetnić niepowtarzalnymi podarunkami.

Wyjątkowy prezent pod choinkę

Obdarowanie ukochanej osoby nietuzinkowym prezentem świątecznym to zadanie, które może przysporzyć wiele kłopotu. Za prezent, który zawsze jest trafiony, można uważać biżuterię. Aby wywołać taki efekt należy jednak spełnić kilka warunków: biżuteria powinna nosić znamiona luksusu i być wykonana z takich szlachetnych materiałów jak złoto czy diamenty. Ponadto, kolczyki, naszyjnik bądź pierścionki powinny być odzwierciedleniem nowoczesności, gdyż ich projekty powinny trafiać w gust pań, które chcą iść z duchem czasu. Wreszcie: aby biżuteria była niepowtarzalna, warto też nadać jej spersonalizowany charakter. Ten ostatni aspekt z pewnością sprawi, że obdarowana osoba doceni gest, a sam prezent będzie budzić wyłącznie pozytywne skojarzenia. Założenia te z pewnością spełnia biżuteria marki W. Śliwiński, która już od ponad 30 lat oferuje swym klientom produkty stworzone z myślą o szczególnych okazjach: luksusową biżuterię, zegarki renomowanych marek oraz eleganckie obrączki.

Ze względu na swój unikatowy charakter biżuteria marki W. Śliwiński zachwyci obdarowaną osobę, a tym samym sprawi satysfakcję darczyńcy w tak wyjątkowy czas, jakim jest Boże Narodzenie.

Wyrafinowany luksus

To założenie stanowiło inspirację dla pełnej uroku sesji zdjęciowej, gdzie główną rolę odgrywają kosztowności marki W. Śliwiński oraz jej ambasadorka, Ilona Adamska:

– Na świątecznej sesji zaprezentowaliśmy biżuterię, która zachwyca swoim szlachetnym pięknem i elegancją. Kolekcja łączy tradycję z nowoczesnym stylem, tworząc unikatowe dzieła sztuki, które zachwycają zarówno miłośników klasycznej, jak i awangardowej biżuterii. Połączenie błyszczących diamentów czy szmaragdów z delikatnym złotem emanuje luksusem i wyrafinowaniem. Diamenty, symbol wieczności i miłości, są centralnym elementem tych projektów – mówi Katarzyna Kaczan z firmy W. Śliwiński. – Do sesji wybraliśmy też między innymi złote precjoza DALL’ACQUA – to światowej klasy, wytwarzana w renomowanych włoskich manufakturach biżuteria premium o nowatorskim designie, który łączy najnowsze trendy we wzornictwie jubilerskim i ponadczasowe piękno.

Z kolei Ilona Adamska szczególnie zachwyciła się kolekcją personalizowanych pierścionków COLORS & STONES.

– Niezwykle sobie cenię biżuterię spersonalizowaną, która nie jest tylko oprawą dla kobiecej urody, ale pełni też rolę talizmanu. Takie wrażenie daje możliwość wykonania pierścionka „szytego na miarę”, w idealnie pasującym rozmiarze, w ulubionym kolorze czy odcieniu złota i z kamieniem szlachetnym najbardziej pasującym do mojej osobowości. Dzięki marce W. Śliwiński, której jestem wierna, każdego dnia mogę postawić na biżuterię, która nie tylko podkreśli moją stylizację, ale też odzwierciedli bogactwo i złożoność kobiecej duszy. Dlatego z dumą i ogromną radością przyjęłam po raz kolejny zaproszenie do sesji fotograficznej prezentującej tak niezwykłą biżuterię. Jestem przekonana, że te precjoza pokochają kobiety ceniące elegancję szlachetne piękno, ale też pazur nowoczesności! – mówi Ilona Adamska, ambasadorka marki.

Autorką pięknych zdjęć jest fotografka Żaneta Niżnikowska. O włosy zadbała Kateryna Korolova. Makijażem zajęła się Katarzyna Sujka.

Biżuteria marki W. Śliwiński wspaniale podkreśla kobiece piękno. Podarowana wyjątkowej osobie, dzięki spersonalizowanemu charakterowi, już zawsze będzie kojarzyć się z niepowtarzalnymi, pełnymi magii chwilami.

Więcej na: https://wsliwinski.pl/

Joanna Bielas

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosimy wpisz swój komentarz!
Prosimy podaj swoje imię tutaj.